Меню


ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Професійний знос і демонтаж будівель і споруд

ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" професійно виконує знос і демонтаж будівель і споруд будь-якої складності і є досвідченим експертом в сегменті зносу в Україні. Фахівцям компанії під силу будь-які завдання по зносу і демонтажу будівель і споруд. В умовах щільної міської забудови ми виконаємо аварійний знос, злам старих будов, демонтаж фундаменту об'єктів, окремих елементів або цілого будинку.

Роботи по ліквідації старих об'єктів і непотрібних конструкцій повинні виконуватися виключно професіоналами. Саме на такий підхід ви можете розраховувати, звертаючись в компанію "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ". Наші фахівці якісно виконають різні демонтажні роботи і зроблять знос і демонтаж будов будь-якої складності.

Знос промислових будівель і споруд.

Знос промислових будівель і споруд, а також об'єктів капітального будівництва є одним з головних напрямів діяльності ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ".

Компанія "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" почала активну діяльність з 2015 року і на сьогодні успішно реалізувала більше 200 заходів по зносу і демонтажу будівель старого  житлового фонду і аварійних будов, що включають знос об'єктів незавершеного або незаконного будівництва, знос промислових будівель у рамках реконструкції і редевелопмента. При зносі і реконструкції будов виконуються різноманітні, часто унікальні роботи по демонтажу бетонних і металевих конструкцій, розбиттю залізо-бетонних конструкцій, вивезення будівельного сміття після зносу, переробці будівельних відходів.

Знос промислових будівель і споруд.

Висотний демонтаж

Висотний демонтаж вимагає особливих технологій, використання спеціалізованої техніки, знання і досвіду будівельників. Компанія "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" накопила достатній досвід в здійсненні зносу і демонтажу висотних споруд.

Демонтаж висотної будівлі робиться комбінованим методом: верхня частина знижується вручну або із застосуванням спеціальних роботів, нижня - за допомогою потужних екскаваторів з подовженими рукоятями.

Бетонні елементи демонтуються окремо: за допомогою гідромолотів і газоелектрозварювання звільняється кожна окрема плита, колона, стіна або проліт. Потім елемент опускають на землю краном.

Промислові каркаси будівель, висотні будови, димарі, водонапірні вежі, різні вишки, силоси і інші висотні конструкції фахівці ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" знесуть якісно, в строк, з максимальною вигодою для замовника. Ми виконуємо роботи по усій території України.

Часткове розбирання будов

Висотний демонтаж

У великих містах не буває просто зносу. Цей не відкритий простір, де нікому не потрібну будову можна зламати одним екскаватором або просто підірвати.

Для реалізації проектів в щільній міській забудові частенько потрібне тільки часткове розбирання будови. Для цього використовується ручне і механічне розбирання в різних поєднаннях для кожного окремого варіанту зносу. Звідси глибша сегментація демонтажних робіт : ручне розбирання будов, механізоване розбирання, знос надземної частини, розбирання висотних будівель, знос зі збереженням елементів, що несуть, знос зі збереженням фасадів, знос підземної частини, вибирання фундаментів.

Наші переваги
Власна техніка! Не зриваємо терміни виконання робіт
У наявності вся дозвільна документація для проведення робіт будь-якої складності
Офіційна діюча компанія виключає посередників
Великий досвід
Свій відділ професійних юристів і сертифікованих інженерів
Можливість організації безперервного виконання робіт
Демонтаж багатоповерхових будинків
Демонтаж будівель та аварійних споруд
Демонтаж збірних залізобетонних каркасів
Демонтаж металоконструкцій
Демонтаж промислових будівель

ПРО НАС

ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" професійно виконує демонтаж будівель будь-якого призначення на всій території України.

РОЗДІЛИ САЙТУ

НАШ АДРЕСА

© sb-service. All rights Reserved.

Розробка сайту fast-shop.com.ua