Меню


  ПЕРЕРОБКА (РЕЦИКЛІНГ)

  ПЕРЕРОБКА БЕТОНУ

  ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" пропонує сучасний економічний спосіб утилізації будівельного сміття. Переробка бетону, цегельного бою, асфальту - це можливість вторинного використання вже застосованого раніше будматеріалу.

  Дедалі частіше будівельне сміття не вивозять з місця будівництва, тому що переробка бетону дає змогу заощадити не тільки на послугах самоскида та утилізації брухту, а й на будівельних матеріалах, необхідних у подальшому будівництві. Вторинний щебінь цінується не менше ніж гранітний, його використовують під час відсипання доріг, зворотного засипання котлованів, як фундаментну основу, в ландшафтній архітектурі та в багатьох інших випадках. Вторинна переробка бетону дає можливість використовувати аж до 75% будівельних відходів повторно, які залишаються після руйнування споруд.

  Ми пропонуємо послуги гідромолота і гідроножиць для демонтажу споруд і переробки бетону. Також здаємо в оренду щокові дробарки, за допомогою яких брухт бетонних конструкцій переробляється на щебінь необхідної фракції. Розмір матеріалу на виході можна регулювати; вторинний щебінь виходить однорідним і якісним.

  Переробка бетону.

  Зазвичай, переробка бетону проводиться за кілька етапів. Насамперед сортуються будівельні відходи. Дрібні шматочки бетону переробляються окремо. Великі фрагменти спочатку подрібнюються, а потім переробляються дробарками на щебінь.

  Переробка бетону - це вибір сучасних людей, які цінують час і гроші. Якщо швидке будівництво на місці демонтажу не заплановано, вторинний щебінь можна продати - це затребуваний на ринку матеріал.

  Вторинний щебінь, вироблений нашою компанією, пройшов лабораторні дослідження, має необхідні сертифікати якості та відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

  Демонтажу споруд.

  Наші переваги
  Власна техніка! Не зриваємо терміни виконання робіт
  У наявності вся дозвільна документація для проведення робіт будь-якої складності
  Офіційна діюча компанія виключає посередників
  Великий досвід
  Свій відділ професійних юристів і сертифікованих інженерів
  Можливість організації безперервного виконання робіт

  ПРО НАС

  ТОВ "СПЕЦБУДСЕРВІС ПІВДЕНЬ" професійно виконує демонтаж будівель будь-якого призначення на всій території України.

  РОЗДІЛИ САЙТУ

  НАШ АДРЕСА

  © sb-service. All rights Reserved.

  Розробка сайту fast-shop.com.ua